Wattsenglish – Výuka v MŠ

we_logo

Unikátní metoda pro výuku dětí předškolního věku

Kurzy angličtiny pro děti metodou Wattsenglish jsou dostupné ve většině krajů České republiky, a to přímo v mateřských a základních školách či jazykových centrech Wattsenglish. 4

  • britská společnost specializující se na výuku angličtiny dětí osvědčenou metodou Wattsenglish
  • největší jazyková škola pro děti v ČR kombinující výuku prostřednictvím rodilých mluvčích a českých pedagogů
  • angličtinu děti učí kvalifikovaní lektoři, rodilí mluvčí a čeští pedagogové, kteří procházejí náročným výběrovým řízením, pravidelně absolvují metodická školení Wattsenglish a jsou pro práci s dětmi speciálně připraveni
  • lektoři Wattsenglish přijdou za dětmi přímo do škol a školek po celé ČR, a to i do menších měst; v současné době již spolupracujeme s více než 300 MŠ a ZŠ
  • společnost vyvíjí ve spolupráci s odborníkyunikátní výukové materiály pro děti (učebnice, výuková videa, interaktivní hry, pracovní listy…)
  • metodika i veškeré výukové materiály mají akreditaci MŠMT
  • společnost každoročně pořádá oblíbené letní tábory s angličtinou, a to jak pobytové, tak příměstské

Podívejte se na video:

Ukázka výuky v kurzu PM-Lingua:

Cena kurzů

Ceny kurzů se odvíjejí od typu výukového programu a počtu přihlášených dětí a jsou uvedeny vždy u příslušného kurzu.

Akreditace:

V květnu 2007 udělilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR společnosti Wattsenglish Ltd. akreditaci, jejíž platnost byla nově prodloužena až do roku 2019.

Rozhodnutím ze dne 2. května 2013 získala naše společnost od Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy akreditaci k programu vzdělávání učitelů Metodika výuky angličtiny pro předškolní a mladší školní děti. Tuto akreditaci nám MŠMT udělilo již potřetí. Program vzdělávání učitelů je nyní akreditován až do roku 2016.

Zároveň byla tímto rozhodnutím prodloužena i akreditace vzdělávacího programu Využití interaktivních materiálů a moderní vzdělávací techniky při výuce AJ. V roce 2014 jsme ještě získali akreditaci pro vzdělávací konferenci „Zapojení angličtiny do ŠVP PV“ s platností do roku 2017.

Akreditaci k těmto programům vnímáme jako ocenění vysokého standardu lektorů a metodiky uplatňované v našich kurzech nebo výukových interaktivních materiálech (audiovizuálních aktivitách, písničkách aj.), které pro děti vytváříme.

steve-na-web3