Dárkové poukazy

Mgr. Petronela MoudráNabízíme Vám také možnost darovat někomu Dárkový poukaz!
Sami rozhodnete o hodnotě poukazu (min. 500Kč).

Je to skvělý dárek, který jistě potěší. Objednávejte osobně v naší kanceláři na Dobrovského 3 ve Vyškově, telefonicky na +420 725 747 541 nebo na emailu info@pm-lingua.cz a udělejte někomu radost!

Vzor Dárkového poukazu:

Podmínky uplatnění dárkového poukazu:

  1. Poukaz je nerefundovatelný, tzn. je možné jej uplatnit pouze jako platbu za službu, resp. jako slevu z celkové platby za objednanou službu. Poukaz nelze směnit zpět na peníze.
  2. Doba platnosti poukazu je vytištěna na přední straně. Nebude-li do tohoto data poukaz uplatněn, poukaz pozbývá platnosti bez nároku na náhradu.
  3. Poukaz je možné uplatnit na jakoukoli službu jazykové školy PM-Lingua s.r.o.
  4. Pokud si obdarovaný vybere službu ve vyšší hodnotě, než má dárkový poukaz, musí si službu doplatit.
  5. V případě, že obdarovaný projeví zájem o službu či kurz a JŠ mu nebude schopna ve lhůtě určené pro využití poukazu vyhovět (například nebude moci nabídnout výuku daného jazyka), je Jazyková škola povinna prodloužit lhůtu využití poukazu.
  6. Je možné změnit jméno obdarovaného (pokud sám obdarovaný z nějakého důvodu nemůže nebo nechce poukazu využít), tato změna však proběhne se souhlasem a za vědomí kupujícího (dárce). Ten musí uvědomit Jazykovou školu a požádat o vydání nového dárkového poukazu, který bude mít stejné evidenční číslo, ale jinak vyplněné jméno obdarovaného. Lhůta pro využití poukazu se však vztahuje k evidenčnímu číslu.
  7. Minimální hodnota poukazu činí 500Kč.
  8. Poukaz bude vystaven po zaplacení faktury.
  9. Platnost poukazu je maximálně 12 měsíců od zaplacení faktury.

Nějaký dotaz? Napište nám.

Kontaktní formulář